گفتگوی نیلوفرلاری پور با برنامه ی رادیویی بسته ی پیشنهادی

شما دوستان عزیز میتوانید اولین گفتگوی نیلوفر لاری پور در برنامه رادیویی بسته پیشنهادی به سردبیری خانم مژده لواسانی را از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود

لینک قسمت دوم گفتگو

لینک قسمت سوم گفتگو

/ 7 نظر / 76 بازدید
نفس

یک حادثه با من باش زیبای اساطیری، تو زنده به اعجازی بی معجزه می میری تا عطر تنت باقیست من معجزه می مانم، بعد از تو چه خواهد کرد تقدیر نمی دانم... یه سلام گرمو خسته نباشید برا شما خانم مختاری ممنو ن از زحماتی که برای این وبلاگ میکشید و یه سلام عاشقانه برا نیلوفر عزیز که با شعرای قشنگش عاشق شدیم ،گریه کردیم،درد و دل کردیم... مثل همیشه عالی بود[گل] مرسی که مرتب کامنتارو چک می کنید و جواب میدین لطفا از وضیت تاهل ایشون برامون بگین؟؟؟؟

صبا

سلام. تشکر از شما بخاطر وب زیباتون. و همچنین سپاس از خانم لاری پور بخاطر ترانه های فوق العاده شون که من عاشق کاراشونم. منم چندساله شعرو ترانه میگم! یه سوال دارم که مدتهاست دنبال جوابش بودم و به نتیجه ای نرسیدم!!! من خیلی دلم میخواد ترانه هام توسط خواننده ها خونده بشه! زیاد از نطر شغلی و مادی بهش نگاه نمیکنم. این کار شدنی نیست؟؟؟؟

شهرزاد

سلام خانم مختاری و ممنون به خاطر زحماتی که برای این وب می کشید. به خصوص دانلود های برنامه بسته پیشنهادی. لطف بزرگی می کنید چون حداقل من رو از جمعه صبح زود بیدار شدن نجات دادید. خیالم راحته که اینجا دانلود ها هستند. یه خانم لاری پور خیلی سلام برسونید واقعا دلتنگشون هستم. خیلی مطالبی رو که در فیس بوک می گذاشتند دوست داشتم. از وقتی فیس بوک قطع شده خیلی جای خالیشون رو حس می کنم. همیشه براشون سلامتی و شادی آرزو می کنم.

نیلا

سلام خانم لاری پور عزیز! ببخشید میتونم بپرسم در گارگاه ترانتون چکاری انجام میشه؟ من خودم شعر میگم ولی نه ترانه اما خیلی دوست دارم در گارگاه ترانه ی شما حضور داشته باشم[ماچ]

منتقد

کاش دوباره برای شادمهر شعر میگوفتین شما خانم لاری پور با شادمهر تکمیل و مکمل هم بودین باید بگم شعر های شما به درد اهنگ های شادمهر و اهنگ های شادمهر به درد شعر های شما میخوره

مهدی

فوقالعاده ای نیلوفر. فوقالعاده